SENİRKENT PROTOKOL LİSTESİ:
UNVANI
ADI VE SOYADI
TELEFON
KAYMAKAM V.
Okan LEBLEBİCİER
511 40 34
BELEDİYE BAŞKANI
Erol CİVELEKOĞLU
511 40 09
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADALET KOMİSYONU BAŞKANI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Sabah ADEMHAN
511 31 00
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMU
SDÜ SENİRKENT YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Levent BAŞAYİĞİT
511 27 40
EMNİYET VE ASAYİŞ MENSUPLARI
   
İLÇE JANDARMA KOMUTANI               Jan. Asb. Kd. Bşçvş Eser  ÖZEL 511 23 25
İLÇE EMNİYET AMİRİ
4.Sınıf Emniyet Müdürü Özkan IŞIK
511 40 43
HAKİMLER, SAVCILAR
CUMHURİYET SAVCISI
Emre YILDIZ
 
HAKİM
Kübra Duran
 
HAKİM
Recep ŞAHİN 
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE T.B.M.M’ de GRUBU BULUNAN PARTİLERİN ALFABETİK SIRAYA GÖRE İLÇE BAŞKANLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Kadir HEYBELİ
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Ercan YALÇIN
 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Hasan ÖZEV
 
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
İLÇE MÜFTÜSÜ
Yüksel GÜZEL
511 40 50
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
SOSYAL GÜVENLİK İLÇE MÜDÜRÜ
 Mehmet OKTAR
511 40 03
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
TAPU MÜDÜR V.
Fedakar TOKGÖZ
511 41 08
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜR V.
İsmail ŞAHİN
511 44 71
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜR V.
Veli Hikmet ARSLAN
511 40 41
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Tahir SAKALLI
511 40 34
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
Ayten GÜL
511 32 03
İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ
Hüseyin GÜRDAL
511 40 71
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ
Engin Deniz BAHADIR
511 41 49
MALİYE BAKANLIĞI
MALMÜDÜRÜ
Veli KAHRAMAN
511 40 04
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V.
Ali Ragıp ERTEKİN
511 45 02
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Ersin ÖZATA
511 40 06
SAĞLIK BAKANLIĞI
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ
Dr. Hünkar ÖZSOY
511 40 24
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME  BAKANLIĞI
PTT MÜDÜR V.
Mehmet Ali ŞENTÜRK
511 40 01
KAMU BANKALARI
T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
Ayhan YILDIZ
511 40 05
 İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ
Kadir HEYBELİ
 
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ
M. Ceylan ERDÖN
 
 MESLEK KURULUŞLARI
ŞOFÖRLER VE NAKLİYECİLER ODASI BAŞKANI
Ali TURGUT
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Nuri YALÇIN
 
ESNAF ODASI BAŞKANI
Adnan KARCI
 
S.S.ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI
İbrahim TAŞAN
 
T.B.M.M.’de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
BAĞIMSIZ TÜRKİYE  PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Şükrü KAPLAN
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI
Ali KAYA
 
TÜRK HAVA KURUMU ŞUBE BAŞKANI
Ercan AY