SENİRKENT PROTOKOL LİSTESİ:
UNVANI
ADI VE SOYADI
TELEFON
KAYMAKAM
Ali ERDOĞAN
511 40 34
BELEDİYE BAŞKANI
Erol CİVELEKOĞLU
511 40 09
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADALET KOMİSYONU BAŞKANI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Nimet AYASILI
511 31 00
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMU
SENİRKENT YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Metin DAVRAZ
511 27 39
EMNİYET VE ASAYİŞ MENSUPLARI
İLÇE EMNİYET AMİR V.
Serap YILMAZ
511 40 43
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
Eser  ÖZEL
511 23 25
HAKİMLER, SAVCILAR
CUMHURİYET SAVCISI
Emre YILDIZ
 
HAKİM
Kübra Duran
 
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ
Kadir HEYBELİ
 
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ
M. Ceylan ERDÖN
 
BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI
BÜYÜKKABACA BELEDİYE BAŞKANI
Ali İhsan TEMURÇİN
521 20 50
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE T.B.M.M’ de GRUBU BULUNAN PARTİLERİN ALFABETİK SIRAYA GÖRE İLÇE BAŞKANLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Kadir HEYBELİ
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Ercan YALÇIN
 
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI
İbrahim TOPÇU
 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Akın GÜLER
 
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
İLÇE MÜFTÜSÜ V.
Tahsin EKİM
511 40 50
AİLE VE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI
SOSYAL GÜVENLİK İLÇE MÜDÜRÜ
Mehmet OKTAR
511 40 03
SOSYAL YARD. ve DAY. VAKFI MÜDÜRÜ
Mehmet ÇİMEN
511 42 40
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
TAPU MÜDÜRÜ
Ahmet Haluk DOĞAN
218 10 45
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
GENÇLİK HİZ. VE SPOR İLÇE MÜDÜR V.
İsmail ŞAHİN
511 44 71
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜR V.
Veli Hikmet ARSLAN
511 40 41
ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Ertuğrul UYSAL
511 40 06
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Tahir SAKALLI
511 40 34
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
Ayten GÜL
511 32 03
İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ
Hüseyin GÜRDAL
511 40 71
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ V.
Engin ULUSOY
511 41 49
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI
MALMÜDÜRÜ
Veli KAHRAMAN
511 40 04
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Hüseyin TURAÇ
511 45 02
SAĞLIK BAKANLIĞI
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ
Dr. Hünkar ÖZSOY
511 40 24
ULAŞTIRMA VE ALT YAPI BAKANLIĞI
PTT MÜDÜR V.
Mehmet Ali ŞENTÜRK
511 40 01
KAMU BANKALARI
T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
İrfan KARGILI
511 40 05
MESLEK KURULUŞLARI
ŞOFÖRLER VE NAKL. ODASI BAŞKANI
Ali TURGUT
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Nuri YALÇIN
 
ESNAF ODASI BAŞKANI
Adnan KARCI
 
S.S.ESNAF VE SAN. KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI
İbrahim TAŞAN
 
T.B.M.M.’de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
BAĞIMSIZ TÜRKİYE  PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
Şükrü KAPLAN
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
TÜRK HAVA KURUMU ŞUBE BAŞKANI
Ercan AY