Kurum Adı
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü
 
Kurum Amiri
Unvanı
İsmail ŞAHİN
Müdür V.
Kurum Görevi
Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatı görev ve sorumluluklarında belirtilen emirler doğrultusunda hizmet verilmektedir.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz 60.Yıl spor salonunda Voleybol, Basketbol, Hentbol, Masa tenisi ve Halı saha ile Futbol sahasında sportif faaliyetler yapılmaktadır. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz daha sağlıklı bir gençliğin yetişmesi amacıyla her türlü spor müsabakaları düzenlemek yeni spor aletleri ve malzemelerini temin ederek halkın hizmetine sunmak sporun yapıldığı ortamın temizliğini yapmak herkesin istediği sporu yapmalarına imkân vermek
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile koordine yapılarak Okullar ve Öğrenciler arasında kaynaşmanın sağlanması için çeşitli spor müsabakaları düzenlemekte olup Okulların tatil dönemlerinde ise Yaz Spor Okulu açılarak öğrencilerin boş zamanlarının daha iyi değerlendirmeleri sağlanmaktadır.
Futbol sahasında yapılan Amatör küme Futbol Müsabakalarında gelen konuk takımların ve hakemlerin emniyet ve sağlık tedbirlerinin alınması futbol sahasının temizliğinin ve tanziminin yapılması. İlçemizi iki amatör takım temsil etmekte olup Süper lig-A amatör 2009-2010 sezonunda Senirkent Belediye Spor olarak grubunda bulunan spor kulüpleri:
  • Köy hizmetleri Spor
  • Eğirdir Spor
  • Isparta Spor
  • Emre Spor
  • Gül Spor
  • Sav Spor
  • Keçiborlu Spor
  • Uluborlu Spor
Kurum Mesai Saatleri: Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 60.Yıl Kapalı Spor Salonunda Kaymakamlık Makamının emirleri ve onayları doğrultusunda 2006 yılından itibaren Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 08:00-22:00 arası Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günleri ise 13:00-22:00 saatleri arasında mesai yapılmaktadır. Personelin izinli ve sevkli olduğu günlerde makamın onayları dahilinde değişikliğe gidilmektedir.
Personel Bilgileri
Toplam 2 personel çalışmaktadır.
1 Müdür Vekili, 1 Hizmetli
Kurum Servis Bilgileri
-
Araç Sayısı
-
Adres
Hamidiye Mah. Hastane Cad. No: 111- Senirkent/ISPARTA
İletişim Bilgileri
 0 246 511 44 71